Hizmetlerimiz

TOTEM

Totem Tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır. Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Totem  Tabela, açık alanlarda  özellikle reklam amaçlı herkesin   görebilmesi için otoyol , yan yol kenarlarına yerleştirilen büyük ebatlı tabelalardır. Totem Tabela hem tasarımı, ölçüleri, totem borusu  boylarıyla, reklam yapan firmaların prestijini en üst seviyede yansıtan bir açık hava reklam aracıdır.

Dijital Baskı

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır.

Başlıca folyo, one way vision, vinil, mesh gibi malzemeler dijital baskının vazgeçilmezlerindendir.

Kurumsal Reklam

Tabela imalatçılığının en büyük özelliği her işin kendine özel olması. Her tabela, farklı çözümler gerektiriyor. Tabiki bu durum zor olduğu kadar, değişik bilgiler de gerektirmekte. Bir çok firmaya çözüm ortaklığı yaptığımız bu konularda. Hem ajans birikimimizi, hemde imalat tecrübemizi sizlerle seve seve paylaşmaktayız.